Tulokset pe 29.6.2018

Kuittaus, 20:40-pelit netissä

Kello Super 35+:  
Pe 29.6. A-lohko: Tulos:
14:00 Bearhill Buddies-Ykköskori  39 – 100
14:50 Kuhat – Räppäkäpälät  41 – 69
16:30 Räppäkäpälät-Bearhill Buddies  76 – 47
17:20 Ykköskori – Kuhat  55 – 46
Pe 29.6. B-lohko: Tulos:
15:40 Otso – PuHu Lasse 1 more year  51 – 63
17:20 Amiraali jr – Otso  63 – 45
Kello Haastajat 35+:
Pe 29.6. A-lohko: Tulos
13:10 Onnelan Pojat-Ketterimmät  62 – 44
15:40 Ketterimmät-Naurulokit  62 – 52
16:30 Pimeimmillään-Onnelan Pojat  27 – 45
 
Pe 29.6. B-lohko: Tulos
14:00 Team Obelix – TTC-35  37 – 42
16:30 TTC-35 – Opetuslapset  34 – 41
19:00 Kukot – Team Obelix  26 – 63
 
Pe 29.6. C-lohko: Tulos
14:50 Iso Kolmonen-Parrun Pojat  29 – 30
17:20 Team Mavirak-Iso Kolmonen  38 – 53
17:20 Parrun Pojat-Pirkkala jr  39 – 66
 
Pe 29.6. D-lohko: Tulos
18:10 FC Passe – Ilmiliekki  46 – 42
19:00 Sekopallo Pojat – Ikihonka  57 – 51
Kello Konkarit 45+:
Pe 29.6. A-lohko: Tulos:
14:50 Vatupassi – BC Pakila  37 – 46
16:30 Amiraali sr – Vatupassi  51 – 33
19:00 BC Pakila-Kongon Pojat  52 – 39
   
Pe 29.6. B-lohko: Tulos:
15:40 Korimattila – Pirkkala sr  50 – 62
19:00 Pirkkala sr – Avrora SPB  25 – 67
   
Pe 29.6. C-lohko: Tulos:
18:10 Torppa-KymenRannanPalloÄssät  53 – 39
19:50 Nuijamiehet – Torppa  22 – 51
Kello: Legendat 50+:
Pe 29.6. A-lohko Tulos:
13:10 Banaaniveljet – Old Boys  23 – 28
14:50 Old Boys – TTC-50  53 – 40
15:40 Ketterät – Banaaniveljet  30 – 23
19:00 Ketterät – TTC 50  37 – 27
Pe 29.6. B-lohko Tulos:
16:30 Woodpeckers-Kongon Papat  37 – 29
16:30 KFUM-50 – WB-50  48 – 26
19:50 WB-50 – Woodpeckers  30 – 34
   
Pe 29.6. C-lohko Tulos:
17:20 Myrtsin Hukat – Kisis -50  42 – 80
19:50 Abilar Hunks – Myrtsin Hukat  22 – 32
   
Pe 29.6. D-lohko Tulos:
18:10 BC Bibca – Sekopallo Papat  55 – 17
19:50 Via Forma – BC Bibca  38 – 39
Kello Ikonit 55+:
Pe 29.6. A-lohko Tulos:
14:00 HNMKY-68-Vapinat  35 – 45
17:20 Vapinat – GoGo-55  45 – 34
19:50 GoGo-55 – HNMKY 68  42 – 41
Pe 29.6. B-lohko Tulos:
19:00 Kelohalot-55 – WB-55  27 – 48
20:40 Seniors Club-Kelohalot-55  22 – 40
Kello Great Old Man 60+:
Pe 29.6. LOHKO A: Tulos:
14:00 Karhukoris – BC Espoo  27 – 41
17:20 BC Espoo – Panda  38 – 26
18:10 Kisis-60 – Karhukoris  57 – 33
 
Pe 29.6. LOHKO B: Tulos:
18:10 KFUM-60 – Ottoboys  51 – 35
18:10 KorPa-Kelohalot-60  26 – 52
Kello Nallet 65+:
Pe 29.6. Perjantai Tulos:
15:40 Kisis-65 – TTC-65  35 – 26
Kello Leidit Gun 30+:
Pe 29.6. Perjantai Tulos:
15:40 BC Kokovartalovirhe-Täyd. Kultajuna  21 – 45
18:10 Täydellinen Kultajuna – Kissat  49 – 40
18:10 Off Ballers – BC Kokovartalovirhe  48 – 26
19:50 Pink Nails – Off Ballers  26 – 46
Kello Leidit Fun 40+:
Pe 29.6. A-lohko: Tulos:
13:10 PePa – Jarruketju  40 – 23
13:10 Tiksallit – Pulu & Kamut  18 – 76
14:50 TiksAllit – PePa  18 – 60
15:40 Pulu & Kamut – Jarruketju  53 – 17
Pe 29.6. B-lohko: Tulos:
16:30 Wellmade-Täydelliset Naiset  14 – 42
19:00 LauMa -Wellmade  35 – 19
Pe 29.6. C-lohko: Tulos:
17:20 KISSEEMME-Nice Koris  82 – 23
19:00 Hurmaavat Kimalaiset-KISSEMMEE  26 – 75
Kello Leidit Golden 45+:
Pe 29.6. Perjantai Tulos:
14:00 Big Mamas – Korisorjat  31 – 32
15:40 Golden Ladies – Big Mamas  14 – 55
16:30 Korisorjat- Tipin Enkelit  35 – 37