Tulokset pe 1.7.2016

Leidit Fun 40+

14:00 F Tipin Enkelit-PePa-40 35 52
14:00 F Big Mamas-Golden Girls 48 16
14:50 F Kori-Rouvat-Wellmade 41 27
14:50 F Korisorjat-Täydelliset Naiset 12 71
16:30 F Golden Girls-Tipin Enkelit 22 58
17:20 F Roskat-Nice Koris 46 36
18:10 F PePa-40-Big Mamas 46 31
19:50 F Helat-Honka Minx 29 28

Leidit Gun 30+

14:00 G MaSu – TiksAllit 37 31
14:50 G TemPo-Jarruketju 56 14
15:40 G Pinjat – BC Kultajuna 47 31
15:40 G Pakilan Ellit-Ruusunnuput 30 78
15:40 G BC Kokovartalovirhe-PePa-30 29 41
18:10 G BC Kultajuna-MaSu 57 29
19:00 G Ruusunnuput-TemPo 76 48
19:00 G PePa-30-KISSEMMEE 37 67
19:00 G TiksAllit-Pinja 27 79
19:50 G Jarruketju-Pakilan Ellit 18 23

Haastajat 35+

14:00 H Kuhat-Team Obelix 44 34
14:50 H Ketterät-35-Parrun Pojat 16 63
16:30 H Iso Kolmonen-Onnelan Pojat 47 35
16:30 H Pirkkala jr-Kongon Pojat 47 53
17:20 H Team Obelix-Ketterät-35 44 32
17:20 H TTC-35-Sekopallo Pojat 47 64
19:00 H Kongon Pojat-Iso Kolmonen 60 56
19:50 H Parrun Pojat-Kuhat 39 41
20:40 H Ikihonka-Petäjä 64 43

Ikonit 55+:

16:30 I Kisis-55-Nou Brothers 44 25
17:20 I KFUM-55-Panda 75 26
18:10 I KorPa-55-GoGo-55 27 35
19:00 I Seniors Club-KFUM-55 41 59
19:50 I Kelohalot-55-Kisis-55 36 43
20:40 I Vapinat-KorPa-55 52 26

Konkarit 45+

15:40 K Vatupassi-Korimattila 66 44
15:40 K Myrtsin Hukat-BC Pakila 28 38
17:20 K Palloässät-Amiraali sr 34 57
17:20 K Via Forma-Kongon Papat 52 30
18:10 K Nuijamiehet-Kisis-45 27 67
18:10 K BC Pakila-Vatupassi 38 49
19:50 K Korimattila-Myrtsin Hukat 39 55
20:40 K KouRus-Nuijamiehet 50 39
20:40 K Tönköt-Palloässät 48 31
20:40 K Pirkkala seniors-Via Forma 50 46

Kontiot 65+

14:50 Kt TTC-65 – TemPo 46 34
15:40 Kt Kisis-65 – TaNMKY 37 19
18:10 Kt TemPo – Ottoboys-65 48 21
19:00 Kt Kisis-65-TTC-65 22 35
20:40 Kt TaNMKY-Ottoboys-65 24 23

Legendat 50+

14:00 L Banaaniveljet-Old Boys 50 38
16:30 L Woodpeckers-KFUM-50 21 22
16:30 L TTC-50-KorPa legends 27 43
17:20 L Pirkkala legends-BC Bibca 40 45
18:10 L Sekopallo Papat-Ketterät-50 34 42
19:00 L WB-50 – Banaaniveljet 42 38
19:50 L KorPa legends-Woodpeckers 36 62
19:50 L KFUM-50-TTC-50 50 34
20:40 L BC Bibca-Sekopallo Papat 42 26

The Grand Old Man 60+

16:30 O Karhu Koris-KFUM-60 25 40
17:20 O BC Espoo-Ottoboys-60 21 54
19:50 O TTC-60 – Karhu Koris 62 29
20:40 O Kelohalot-60-BC Espoo 81 25

Super 35+

15:40 S Bearhill Buddies-Räppäkäpäl 83 96
16:30 S Ykköskori -PuHu 58 61
18:10 S Ilmiliekki-Bearhill Buddies 64 53
19:00 S Amiraali Jr-Ykköskori 46 40