Tulokset la 30.6.2018

Lauantai 17:20 pelien tulokset. (-Talvisalo)

Klo Super 35+:
La 30.6. B-lohko: Tulos:
11:30 Räppäkäpälät – Ykköskori  65 – 63
12:20 Kuhat-Bearhill Buddies  73 – 60
La 30.6. B-lohko: Tulos:
12:20 PuHu -Amiraali jr  43 – 27
La 30.6. Puolivälierät: Tulos:
14:50 Ykköskori (A2 – B3) Otso  72 – 50
14:50 Amiraali jr (B2 – A3) Kuhat  29 – 49
La 30.6. Välierät: Tulos:
16:30 Räppäkäpälät (A1 – B2/A3) Kuhat  73 – 45
16:30 PuHu (B1 – A2/B3) Ykköskori  62 – 47
Su 1.7. Finaali: Tulos:
13:00    
 
Klo -Haastajat 35+
La 30.6. A-lohko: Tulos
10:40 Naurulokit-Pimeimmillään  50 – 49
14:00 Ketterimmät-Pimeimmillään  54 – 43
14:00 Onnelan Pojat-Naurulokit  72 – 50
La 30.6. B-lohko: Tulos
9:50 Opetuslapset – Kukot  61 – 37
13:10 Team Obelix – Opetuslapset  52 – 29
13:10 TTC-35 – Kukot  44 – 31
La 30.6. C-lohko: Tulos
10:40 Pirkkala jr – Team Mavirak  46 – 44
13:10 Iso Kolmonen – Pirkkala jr  53 – 61
14:50 Team Mavirak- Parrun Pojat  43 – 33
La 30.6. D-lohko: Tulos
11:30 Sekopallo Pojat -FC Passe  50 – 70
11:30 Ikihonka – Ilmiliekki 46 – 37
13:10 Sekopallo Pojat-Ilmiliekki  69 – 49
14:00 FC Passe-Ikihonka  54 – 56
La 30.6. Välierät: Tulos
15:40 Team Obelix (B1 – D1) FC Passe  49 – 58
16:30 Onnelna Pojat (A1 – C1) Pirkkala jr  52 – 45
Su 1.7. Finaali: Tulos
15:00  
 
Klo -Konkarit 45+
La 30.6. A-lohko: Tulos:
9:50 Amiraali sr – Kongon Pojat  51 – 18
12:20 Amiraali sr – BC Pakila  40 – 24
14:50 Vatupassi-Kongon Pojat  67 – 46
La 30.6. B-lohko: Tulos:
9:50 Avrora SPB – Korimattila  103 – 43
La 30.6. C-lohko: Tulos:
9:00 KymenRannanPalloÄ-Nuijamiehet  44 – 31
La 30.6. Puolivälierät: Tulos:
12:20 Torppa (C1 – B2) Pirkkala  47 – 33
14:00 Avrora (B1 – C2) Kymenranna Palloässät  72 – 30
La 30.6. Sijoitusottelu:  
15:40 Korimattila B3 – C3  Nuijamiehet  43 – 31
La 30.6. Välierät: Tulos:
17:20 Amiraali sr – Torppa  
18:10 BC Pakila – Avrora SPB  
Su 1.7. Finaali: Tulos:
12:00  
 
Klo -Legendat 50+
La 30.6. A-lohko Tulos:
12:20 Banaaniveljet- TTC-50  43 – 27
13:10 Old Boys – Ketterät  35 – 43
La 30.6. B-lohko Tulos:
10:40 Kongon Papat – KFUM-50  24 – 38
14:50 Kongon Papat – WB-50  19 – 40
15:40 KFUM-50-Woodpeckers  46 – 25
La 30.6. C-lohko Tulos:
11:30 Kisis-50 – Abilar Hunks  66 – 43
La 30.6. D-lohko Tulos:
10:40 Sekopallo Papat – Via Forma  19 – 59
La 30.6. Puolivälierät: Tulos:
14:00 Kisis-50 C1 – D2 Via Forma  57 – 47
14:50 BC Bibca D1 – C2 Myrtsin Hukat  56 – 28
La 30.6. Sijoitusottelu: Tulos:
15:40 Abilar Hunks C3 – D3 Sekopallo Papat  52 – 36
La 30.6. Välierät: Tulos:
17:20 A1 – C1/D2 ei pelata
18:10 Kfum B1 – D1/C2 Bibca  49 – 35
Su 1.7. Finaali: Tulos:
13:00  Kisis-50 –    
 
Klo -Ikonit 55+
La 30.6. B-lohko Tulos:
9:00 WB-55 – Seniors Club  43 – 32
La 30.6. Puolivälierät: Tulos:
12:20 Kelohalot -55 (B2- A3) HNMKY-68  37 – 28
13:10 GoGo-55 (A2 – B3) Seniors Club  29 – 72
La 30.6. Välierät: Tulos:
16:30 Vapinat (A1 –  B2/A3) Kelohalot -55  40 – 22
17:20 WB -55 (B1-A2/B3) Seniors Club  51 – 21
Su 1.7. Finaali: Tulos:
11:00    
 
Klo -Great Old Man 60+
La 30.6. LOHKO A: Tulos:
10:40 Panda – Kisis-60  31 – 41
15:40 Kisis-60 – BC Espoo  54 – 27
16:30 Karhukoris – Panda  27 – 32
La 30.6. LOHKO B: Tulos:
9:00 Kelohalot-60 – KFUM-60  54 – 23
9:00 Ottoboys – KorPa  45 – 36
13:10 KorPa – KFUM-60  29 – 48
14:50 Ottoboys-Kelohalot-60  40 – 48
Su 1.7. Finaali  
10:00  
 
Klo -Kontiot 65+
La 30.6. Lauantai Tulos:
13:10 TaNMKY – Kisis-65  30 – 56
17:20 TTC-65 – TaNMKY  31 – 32
 
Klo -Ladies Gun 30+
La 30.6. Lauantai Tulos:
9:00 Kissat – Pink Nails  62 – 18
11:30 Pink Nails-Täydellinen Kultajuna  28 – 61
11:30 Off Ballers – Kissat  47 – 41
14:00 BC Kokovartalovirhe-Kissat  19 – 38
15:40 Pink Nails – BC Kokovartalovirhe  36 – 37
15:40 Täydellinen Kultajuna – Off Ballers (finaalissa)  ei pelata
La 30.6. Finaali:  
17:30 Täyd. Kultajuna (A1-A2) Off Ballers  44 – 60
 
Klo -Ladies Fun 40+
La 30.6. A-lohko: Tulos:
11:30 Jarruketju-TiksAllit  42 – 27
11:30 PePa – Pulu & Kamut  32 – 43
La 30.6. B-lohko: Tulos:
9:50 LauMa-Täydelliset Naiset  26 – 40
La 30.6. C-lohko: Tulos:
9:50 Nice Koris-Hurmaavat Kimalaiset  40 – 28
La 30.6. Puolivälierät Tulos:
12:20 Täydelliset Naiset B1-C2 Nice Koris  49 – 38
12:20 KISSEMMEE  C1-B2 LauMa  85 – 40
La 30.6. Sijoitusottelu: Tulos:
16:30  WEllmade  B3-C3 Hurmaavat Kimalaiset  19 – 14
La 30.6. Välierät: Tulos:
14:00 Pulu & Kamut (A1-B1/C2) Täydelliset Naiset  48 – 24
14:00 PePa (A2-C1/B2) KISSEMMEE  33 – 75
La 30.6. Finaali: Tulos:
16:40  Pulu & Kamut – KISSEMMEE  35 – 58
 
Klo -Ladies Golden 45+
La 30.6. Lauantai Tulos:
10:40 Tipin Enkelit-Golden Ladies  72 – 16
14:50 Golden Ladies – Korisorjat  10 – 34
15:40 Big Mamas – Tipin Enkelit  32 – 31